Krav maga test AWF 4.02.2017

Krav maga test AWF 4.02.2017

Krav maga test AWF 4.02.2017

Brak komentarzy do Krav maga test AWF 4.02.2017
Obserwuj nas
Facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

krav maga test

krav maga mazowsze

4.02. członkowie naszej grupy treningowej junior oraz senior mieli kolejną sposobność, aby zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności. Tego dnia odbył się wspólny dla wszystkich sekcji KMM test i nominacje na stopnie szkoleniowe.

W jego wyniku wyklarowała się nowa odznaczona grupa początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych adeptów Grupy KMM. Egzamin był wymagający zarówno pod kątem technicznym, jak i siłowo-kondycyjnym. Pominęliśmy pokaz pojedynczych technik skupiając się na zadaniach sprawdzając w ten sposób umiejętność działania z oporującym przeciwnikiem oraz na walkach. Przy okazji sami mogliście przekonać się w jakich obszarach posiadacie braki oraz, że wasze granice są dużo dalej niż myśleliście.

Wyniki egzaminu:

STOPIEŃ BASIC 1

BAŁCHANOWSKI RAFAŁ, BANASZEK MARZENA ,BĘCZYŃSKI PIOTR, CHŁOPEK KORNELIA, CZYŻ ROBERT, DANIUK PAWEŁ, DOMALEWSKI MACIEJ, DUBEL ADAM, FEDER DAMIAN, GIERAZIŃSKI MICHAŁ, GNIEDZIEJKO MARIOLA, GODLEWSKI GRZEGORZ, GÓRSKA-POTĘPA EDYTA, GRAJKOWSKI MACIEJ, KASPERSKI DARIUSZ, KOJDER ŁUKASZ, KOLAS WIOLETA, KOPCZYŃSKA IZA,KOSTRZEWSKI DOMINIK, KOSZELA MAGDALENA, ŁAZARSKI PIOTR, MAJEWSKA EWA, MASŁOWSKI, MARLON, MIKINA ROBERT, MYSZK ANGELIKA, NIEDZIELA ROBERT, OŁDAKOWSKI MICHAŁ, PILIS RYSZARD, PRZENIOSŁO STEFAN, RAFAŁ BIESIADECKI, ROGALA ALEKSANDER, RZEPA ANTONI JAN, SKRZECZKOWSKI ŁUKASZ, SKULSKI RAFAŁ, SROKA BARTŁOMIEJ, STRONCZYŃSKI MACIEJ, SZOTOWICZ KATARZYNA, TKACZYK JAROSŁAW, URBAŃSKA AGNIESZKA, WIĘCH ZBIGNIEW, WILK DAWID, WIŚNIEWSKI RAFAŁ, WOJTCZAK IWONA, ZAWADZKI KAMIL, ZIELIŃSKI BORYS, ZIELIŃSKI MAKSYMILIAN

STOPIEŃ BASIC 2

BOCHYŃSKI BARTOSZ, DŁUGASZEK PAWEŁ, FEDER MARCIN, FRANCZYK PAULINA, KAŹMIERSKI JAN, KRYGIELSKI PIOTR, MAJEWSKI PAWEŁ, OLAK MACIEJ, PATROWICZ JAKUB, PIETRYKA PAWEŁ, PRZYMUS MACIEJ, SAMSEL ARTUR, SOBOCIŃSKI ROBERT, SULIGOWSKI PAWEŁ, WEJMAN PIOTR, ZIELIŃSKI MARCIN

STOPIEŃ BASIC 3

WADECKI MARIUSZ, JAKUBOWSKI MAREK, RAKOCZY SŁAWOMIR

STOPIEŃ INTERMEDIATE 1

BARTOSIK RADOSŁAW, BŁAŻEJCZYK OLGA, BUŁTOWICZ JACEK, CISZAK NORBERT, CZUBA MIROSŁAW, GMURCZAK ŁUKASZ, KREBS MICHAŁ, KRYSTEL MIROSŁAW, OLBORSKI ADAM, PATYNEK RAFAŁ, SZCZEPAŃSKI PRZEMYSŁAW

STOPIEŃ INTERMEDIATE 2

CHOINA MAREK

STOPIEŃ INTERMEDIATE 3

OLBORSKI MAREK, WOJNACH ROBERT

STOPIEŃ ADVANCED 1

WYPYCHOWSKA AGNIESZKA, WYPYCHOWSKA MARTA

STOPIEŃ ADVANCED 2

DĄBROWSKI SEBASTIAN

 

STOPIEŃ BASIC JUNIOR 1

ANDRZEJEWSKA HANNA, ANDRZEJEWSKA LENA, ANDRZEJEWSKA ŁUCJA, BARTNICKI JAKUB, BATIUK ZUZANNA, FRORCZAK BARTOSZ, IWANIUK DOMINIK, IWANIUK WERONIKA, KAMIŃSKI GRZEGORZ, KICKA ANNA, KOSTRZEWSKI DAWID, LEHMAN NATALIA, NIEDZIELA IGA, NIEDZIELA OSKAR, PATYNEK EWA, PIETRZAK ANTONI, PIETRZAK FRANCISZEK, PIĘTKA BARTOSZ, PIORUNOWSKA JULIA, SYGA MATEUSZ, WANELIK MIKOŁAJ, WARZOCHA DOMINIKA, WARZOCHA KAROLINA, GONTARCZYK DAMIAN, WOJTALIK STANISŁAW

STOPIEŃ BASIC JUNIOR 2

BŁOŃSKI JAKUB, BŁOŃSKI WIKTOR, CHARAZIŃSKI BARTOSZ, CZYŻEWSKI KONRAD, CZYŻEWSKI SZYMON, GAWARECKI SZYMON, KUBERA JAKUB, ŁASZKIEWICZ JAKUB, OKSIEŃCIUK ROBERT, TROJANOWSKA ANNA, TYSZECKA MAJA

STOPIEŃ BASIC JUNIOR 3

PARAFINIUK FILIP

STOPIEŃ INTERMEDIATE JUNIOR 1

DUDEK MATEUSZ, SZMURŁO JAKUB

 

 

Udostępnij treść
Facebooktwittergoogle_plus


Back to Top